• کرج،خ مطهری،خ پیروزی،جنب بلوار مولانا

  • info@aradsanatkian.com

    ایمیل درخواست ها

تماس با ما

09126940988|09353830859


ویژگی های مهم بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی و مزایای بالابر هیدرولیکی⭐️قیمت بالابر هیدرولیکی

یکی از مهم ترین مکان هایی که غالبا به عنوان هدفی اصلی برای نصب بالابر هیدرولیکی و به طور کلی هر نوع بالابری مورد استفاده قرار می گیرد، کارگاه های صنعتی می باشند. کارگاه های صنعتی در اصل از جمله اصلی ترین مکان هایی محسوب می گردند که نیاز به استفاده از بالابر هیدرولیکی در آن ها به میزان بسیار زیادی احساس می شود.

تفاوت بالابر هیدرولیکی با دیگر بالابر ها

لازم است برای ارائه پاسخی شفاف و کوتاه و موجز به این پرسش این نکته را قید نماییم که علت اصلی استفاده از بالابر هیدرولیکی در کارگاه های صنعتی نیاز به جابجایی بار با میزان وزن زیاد و در عین حال در سریع ترین زمان ممکن می باشد، به همین خاطر، اولویت اصلی کارگاه های صنعتی در انتخاب یک بالابر مناسب قدرت و گنجایش تا حد ممکن بالای بالابر از نظر وزنی می باشد.برای اطلاع از قیمت آسانسور هیدرولیکی میتونید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بالابر هیدرولیکی در چه مکان های استفاده می شود؟

قبل از پاسخ به این سئوال لازم است عنوان نماییم که از بالابر هیدرولیکی می توان در هر فضایی بهره گرفت. کارگاه های صنعتی مختلف معمولا بسته به نوع کارکرد و نیازی که به بالابر دارند، بیشتر بر روی سایز و اندازه بالابر و یا بر روی میزان وزنی که قادر است جابجا نماید تمرکز خواهند داشت، و دیگر چندان به مسئله محل نصب بالابر توجهی نخواهند داشت. البته لازم به تذکر می باشد، از نظر منطقی اولویت اصلی آن ها برای محل نصب بالابر هیدرولیکی غالبی قسمتی از محل کارگاه می باشد که باعث ایجاد انسداد بر مسیر حرکت و روند انجام کار نباشد.

هدف از نصب یک بالابر هیدرولیکی در یک محیط کارگاهی چه می باشد؟

از روی نام بالابر صنعتی مشخص است که هدف اصلی از نصب یک بالابر در یک فضای صنعتی به طبع توانایی و افزایش میزان حجم باری است که قرار است در طی ساعات کاری جابجا گردد. البته در کنار بار معمولا از بالابر ها در مکان هایی که آسانسور وجود ندارد برای جابجایی افراد و پرسنل نیز استفاده می شود. لازم به توضیح است که هر چقدر میزان استفاده و عملکرد یک بالابر در یک محیط کمتر باشد، طول عمر مفید آن نیز به همین نسبت افزایش خواهد یافت. به همین خاطر، توصیه می شود تا حد ممکن از استفاده از بالابر برای انجام امور غیر ضروری در یک محیط کارگاهی خودداری شود.

مزایای بالابر هیدرولیکی نسبت به آسانسور

همواره زمانی که به مسئله بالابر می رسیم ناخود آگاه این سئوال در ذهن ما متبادر می گردد که چه لزومی به استفاده از بالابر وجود دارد؟ چرا نباید از آسانسور استفاده نماییم و پرسش های بسیار زیاد دیگری از این دست. برای پاسخ به این تردید و برطرف سازی آن به بهترین راه ممکن بهتر راه معرفی مزیت های یک بالابر خواهد بود. در این قسمت تعدادی از مزایای اصلی استفاده و نصب یک بالابر هیدرولیکی را برای شما متذکر می گردیم:

مزایای بالابر هیدرولیکی

- بزرگ ترین امتیاز بالابر ها به صورت کلی، سرعت نصب آن ها در یک مکان است. - یکی از دلایلی که باعث افزایش سرعت نصب بالابر ها نسبت به سایر وسائل دارای کارکرد مشابه به شمار می رود، عدم نیاز بالابر ها به ایجاد و ساخت محل و چهارچوبی خاص به عنوان پیش زمینه کار است.

- بالابر ها دارای سطح امنیتی بسیار زیادی نسبت به اسانسور ها می باشند. - میزان و ظرفیت جابجایی بار آن ها نسبت به آسانسور ها به مراتب بیشتر و بهتر می باشد. حتی می توان از بالابر ها برای جابجایی اشیا دارای میزان وزن بسیار زیاد نیز بهره گرفت.

- از بالابر ها می توان در سطوح ارتفاعی متنوعی استفاده نمود. آن ها بدون ایجاد کوچک ترین مشکی قادر به حمل اجناس بسیار سنگین در ارتفاع های بسیار زیاد نیز می باشند.

- از جمله مزیت های بسیار مهم بالابر ها عدم محدودیت آن ها در جابجایی اجناس دارای وزن متفاوت می باشد.

- یکی از مزایای بالابر صنعتی توانایی حمل و جابجایی کالاها با میزان وزن بسیار زیاد به صورتی کاملا عمودی است.

- می توان به منظور کاهش میزان هزینه تنها از یک کفه به عنوان محل قرار گیری بار استفاده کرد و به این ترتیب در میزان هزینه ها صرفه جویی به عمل آورد. از سوی دیگر، می توان با استفاده از دیواره های تزیینی علاوه بر زیبا سازی محیطی، از بالابر هیدرولیکی برای طراحی و تزیین محیط نیز بهره گرفت.

نصب بالابر هیدرولیکی

امروزه دیگر باید در هر کاری از تخصص مرتبط با آن کار بهره گرفت. عمل نصب یک بالابر هیدرولیکی نیز از این میان مجزا نبوده و نیازمند بهره گیری از تخصص های بسیار مناسب و استفاده از افراد مجرب و توانمندی است که در این راستا از تخصص کافی و لازم نیز برخوردار باشند. معقول خواهد بود که بخواهیم برای نصب یک دستگاه بالابر هیدرولیکی از هر نوعی از افراد مجرب و دارای تخصص مرتبط با بالابر های هیدرولیکی بهره گرفته و در عین حال نیز موضوعی که پس از خریداری و نصب یک دستگاه بالابر هیدرولیکی حائز اهمیت می باشد، خدمات پس از فروش آن است.

همواره برای هر موردی، خدمات پس از فروش مسئله ای مهم به شمار می رود. یک شرکت نصب کننده سیستم های بالابر هیدرولیکی نیازمند ارائه خدمات متنوع پس از فروش می باشد. به همین جهت، علاوه بر مراحل نصب که دارا بودن تخصص و داشتن تجربه برای یک نصاب از موارد لازم به شمار می رود، به همین صورت نیز به منظور ارائه خدمات پس از فروش مناسب، لازم است از نیروی کاری مجرب و متخصص در این راستا بهره مند باشد.

قیمت بالابر هیدرولیکی

امروزه به علت وجود نوسانات ارزی بسیار زیاد، و همچنین مسئله ای بسیار مهم تحت عنوان تورم آن هم در این حجم و سرعت بالایی که امروزه در کشور عزیز ما وجود دارد، اعلام هزینه و قیمتی مشخص برای این محصول از نظر اصولی معقولانه به نظر نمی رسد. ولی با تمامی این مسائل می توان عناوینی را به عنوان هزینه های طراحی و نصب بالابر هیدرولیکی در نظر گرفت که می توانند بر روی قیمت و هزینه های نصب و حتی خدمات پس از فروش بالابر های هیدرولیکی موثر باشند. در این جا به تعدادی از موارد بسیار مهم آن ها اشاره می نماییم:

عوامل تاثیر گذار در قیمت بالابر هیدرولیکی

- همیشه یکی از عوامل موثر بر روی قیمت هر موردی، متریال و یا موادی است که در ساخت آن کالا به کار گرفته می شوند. - مسئله بسیار رایج دیگری که برای هر کالایی می تواند موثر باشد، مسئله نوع و کیفیت طراحی یک محصول است. به همین نسبت این مسئله طراحی برای بالابر هیدرولیکی نیز اهمیت خواهد داشت.

- سطح ارتفاعی که قرار است بالابر هیدرولیکی در آن جا ایفای نقش نماید و میزان فاصله ای که قرار است فرد و یا بار را جابجا نماید، می تواند عامل بسیار مهمی در میزان قیمت نهایی و در نهایت هزنیه های جانبی آن به شمار رود.

- مسئله دیگری که لازم است در خصوص قیمت تمام شده بالابر هیدرولیکی به آن اشاره نمود، مسئله میزان ظرفیت حمل بالابر هیدرولیکی می باشد که یک مسئله بسیار مهم و در حقیقت می توان گفت هدف از نصب آن به شمار می رود. برای تهیه و خریداری بالابر هیدرولیکی می توانید به سایت آراد صنعت کیان البرز مراجعه کرد و با مشاهده انواع مختلف محصولات ما و طرح های مختلف با کارشناسان ما مشاوره نموده و بهترین انتخاب ممکن را برای بالابر هیدرولیکی مد نظر خود داشته باشید.

آراد صنعت کیان البرز تولید کننده انواع مدل آسانسور هیدرولیک،آسانسور شیشه ای،بالابر هیدرولیک  و پله برقی با بهترین متریال در سراسر کشور می باشد.