• کرج،خ مطهری،خ پیروزی،جنب بلوار مولانا

  • info@aradsanatkian.com

    ایمیل درخواست ها

تماس با ما

09126940988|09353830859


بالابر هیدرولیکی مغازه و بالابر نفربر آپارتمانی

بالابر هیدرولیکی مغازه و بالابر نفربر آپارتمانی

بالابر ها دارای انواع مختلفی هستند که یکی از بهترین نوع های آن بالابر هیدرولیکی می باشد. این نوع از بالابر دارای مکانیزم هیدرولیکی می باشد. به همین خاطر از لحاظ حرکت امنیت بالایی دارد.

در واقع می توان گفت بالابر های هیدرولیکی جز پرفروش ترین بالابر ها می باشند. چون برای انتقال قدرت از جریان سیال پرفشار استفاده می کنند. می توانند تا حد زیادی بار جابجا کنند. طراحی این نوع از بالابر ها بسیار ساده است. همین سادگی در طراحی باعث بالا رفتن راندمان کاری آنها شده است. برای ساخت این بالابر ها از قطعات بسیار با کیفیتی استفاده می شود. همین امر موجب شده است میزان خرابی آنها بسیار کم باشد.

بالابر هیدرولیکی مغازه

در مغازه ها از انواع بالابر استفاده می شود. اما بهترین بالابری که امروزه بیشترین کارایی را در مغازه ها دارد. بالابر هیدرولیکی مغازه می باشد. این نوع از بالابر دارای مزیت های زیادی مانند: کیفیت بالا، امنیت بالا و قدرت زیاد می باشد.

وجود این ویژگی ها باعث محبوبیت زیاد این بالابر و ترغیب خریداران به خرید آن شده است. بسیاری از افراد عقیده دارند. این نوع از بالابر دارای قیمت بالایی می باشد. و از آن در مغازه خود استفاده نمی کنند.

اما اگر شما نیز جز این افراد می باشید بهتر است بدانید قیمت این بالابر در برابر کیفیت آن بسیار ناچیز است. هنگام ساخت بالابرهای هیدرولیکی مغازه از یک شلنگ بسیار انعطاف پذیر استفاده می کنند. همین امر موجب انعطاف پذیری بالای آن ها شده است.

قیمت بالابر هیدرولیکی مغازه

قیمت بالابر هیدرولیکی مغازه یکسان نیست. چون در تعیین قیمت این نوع از بالابر ها موارد زیادی تاثیر گذار می باشند. اگر قصد خرید بالابر هیدرولیکی مغازه را دارید باید قبل از خرید با این عوامل آشنا باشید تا علت تفاوت قیمت ها را متوجه بشوید.

جنس قطعات بالابر

بالابر هیدرولیکی مغازه دارای اجزا و قطعات زیادی می باشند. که تنها از دو فلز آهن و آلومینیوم برای ساخت آن ها استفاده می شود. همانگونه که میدانید قیمت این فلزات روزانه در حال تغییر می باشد. به همین خاطر یکی از علت های اصلی ثابت و یکسان نبودن قیمت این بالابر ها همین متغیر بودن قیمت آهن و آلومینیوم می باشد.‌

تعداد طبقات

بعضی از مغازه ها و فروشگاه های بزرگ چند طبقه می باشند. اگر قصد خرید بالابر هیدرولیکی مغازه برای این نوع از مغازه ها را داشته باشید. قیمت بالابر با توجه به تعداد طبقات مغازه شما متفاوت خواهد بود. چون هر چقدر تعداد طبقات بیشتر باشد. برای ساخت بالابر نیاز به استفاده از آهن بیشتری می باشد.

ظرفیت بالابر

بالابر هیدرولیک مغازه در انواع اندازه ها ساخته می شوند. هر چقدر ظرفیت یک بالابر بیشتر باشد. قیمت بالابر هیدرولیک نیز بیشتر خواهد بود.

نوع موتور

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم بالابر هیدرولیک برای حرکت نیاز به یک موتور هیدرولیکی دارند. هر چقدر موتور بالابر مورد نظر شما پیش فته تر باشد. و قدرت بیشتری داشته باشد. شما برای خرید آن مجبور به پرداخت مبلغ بیشتری خواهید بود.

شرکت سازنده

شرکت ها و برند های بسیار زیادی امروزه وجود دارند که اقدام به ساخت بالابر هیدرولیک مغازه می کنند‌. هر شرکت و برندی برای ساخت این نوع از بالابر ها از روش و مواد مختلفی استفاده می کند. به همین خاطر قیمت های مختلفی دارند‌.

بنابراین نمی توان گفت برند های گران‌قیمت را باید برای همیشه کنار گذاشت چون ممکن است این برندها برای ساخت محصولات خود از دقت بیشتر و مواد باکیفیت از استفاده کنند. همچنین نمی توان گفت هر بالابری که قیمت کمی دارد کیفیت پایینی نیز دارد. چون بعضی از برند ها ممکن است از محصولات باکیفیت استفاده کنند ولی قیمت کمی نیزبرای محصولات خود درنظر بگیرند تا مشتری بیشتری جذب کنند.

بالابر نفربر هیدرولیکی

بالابر نفربر هیدرولیکی نوعی از بالابر می باشند که از آن ها برای جابه‌جایی نفرات و بار های آن ها در بین طبقات استفاده می شود. این نوع از بالابر ها چون عملکرد متفاوتی دارند مکانیزم خاص خود را دارند.

همچنین بالابر های هیدرولیکی نفربر چون برای جابجایی افراد از آن ها استفاده می شود باید دارای امنیت زیادی باشند‌. زیرا کوچکترین بی احتیاطی در حین ساخت آن ها می تواند باعث به خطر افتادن جان افراد شود. به همین خاطر تمام این بالابر ها را به صورت نیم کابین و تمام کابین می سازند تا کوچکترین خطری جان افراد را تحدید نکند.

بالابر نفربر آپارتمانی

گاهی اوقات هنگام ساخت آپارتمان های چند طبقه از آسانسور استفاده نمی شود. و برای چاه آسانسور مکانی در نطر گرفته نمی شود‌. همین امر می تواند در آینده دردسر ساز شود.

چون اگر تعدا طبقات بیشتر از دو طبقه باشد افراد نمی توانند از راه پله برای رفت آمد خود استفاده کنند. زیرا این کار نیرو وقت بسیار زیادی را از آن ها میگیرد هنگامی که در یک ساختمان چنین مشکلی وجود دارد.

برای حل آن از بالابر های نفربر هیدرولیکی استفاده می کنند. چون این نوع از بالابر ها برای نصب نیاز به چاه ندارند و می توانند تعداد زیادی از افراد را در بین طبقات با سرعت زیادی جابجا کنند.

قیمت بالابر نفربر آپارتمانی

بالابر نفربر آپارتمانی خواهان زیادی دارند. به همین خاطر افراد بسیاری وجود دارند. که قیمت بالابر نفربر آپارتمانی را در گوگل سرچ می کنند. اگر شما نیز قصد خرید این نوع از بالابر را دارید و به دنبال دانستن قیمت آن هستید.

بهتر است بدانید پارامتر های مختلفی برای قیمت گذاری این نوع از بالابر ها در نظر گرفته می شوند و هر پارامتر می تواند تاثیر زیادی بر کم و زیاد شدن قیمت آن ها بگذارد. به همین خاطر نمی توان یک قیمت واحد برای این محصول در نظر گرفت.

بالابر هیدرولیکی نفربر در چه مکان هایی کاربرد دارند؟

بالابر هیدرولیکی در مکان های مختلفی کاربرد دارند که ما دراینجا چند مورد از آن ها را برای شما بیان کرده ایم.

ساختمان های نیمه کاره

هنگامی که قصد ساختن ساختمان های چند طبقه را داریم ابتدا باید راهی برای ارسال مصالح و نیروی کار به طبقات بالاتر درنظر گرفت. امروزه بسیاری از ساختمان سازان برای جابجایی افراد و مصالح بین طبقات ساختمان های نیمه ساز از بالابر های هیدرولیکی نفربر استفاده می کنند.‌ چون این نوع از بالابر ها به راحتی بین تمام طبقات جابجا می شوند و می توانند بار زیادی را نیز جابجا کنند.

رستوران های دو طبقه

گاهی اوقات در رستوران های دوطبقه آسانسور وجود ندارد و برای حمل غذا به طبقه دوم کارکنان مجبور به استفاده از راه پله می شوند. این امر می تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد. به همین خاطر رستوران داران برای حل این مشکلات از بالابرهای هیدرولیکی نفربر استفاده می کنند. چون با استفاده از این بالابر ها با سرعت زیادی بدون برخورد با هیچ فردی می توان غذا را به میز مشتری رساند.

ساختمان های دوبلکس

گاهی اوقات افراد هنگامی که ساختمان های بزرگ را می سازند برای زیبایی و جلال بیشترخانه خود آن هارا به صورت دوبلکس طراحی می کنند. این گونه از طراحی ها با این که مزایای زیادی دارند اما معایبی نیز دارند.

چون طبقه بالا این ساختمان ها مستقل نمی باشد. دربیشتر مواقع اتاق های خواب در طبقه بالا قرار دارند و افراد برای رفتن به اتاق خود باید از راه پله استفاده کنند.اما اگر فردی در خانه وجود داشته باشد که توانایی عبور از راه پله را نداشته باشد با مشکلات زیادی مواجه می شود. دربیشتر مواقع برای حل این مشکل بین دو طبقه یک بالابر هیدرولیکی نفربر قرار میدهند تا افراد برای جابجایی راحت تر از آن استفاده کنند.