• کرج،خ مطهری،خ پیروزی،جنب بلوار مولانا

  • info@aradsanatkian.com

    ایمیل درخواست ها

تماس با ما

09126940988|09353830859


مزایای استفاده از آسانسور شیشه ای خانگی

مزایای استفاده از آسانسور شیشه ای خانگی⭐️قیمت آسانسور شیشه ای خانگی

آسانسور شیشه ای به یک اتفاق رایج در شهرهای سراسر جهان تبدیل شده است. این آسانسور پانوراما هنگام نصب در مکان‌های عمومی مانند سکوهای راه‌آهن و میدان‌های راه‌آهن، به دلیل عدم ایجاد مانع در دید نسبت به آسانسورهای معمولی، احساس باز بودن را ایجاد می‌کنند.

به طور کلی، یک آسانسور شیشه ای خانگی می تواند ارزش یک خانه را افزایش دهد و دسترسی به طبقه بالا را برای همه خریداران خانه فراهم کند. اگر زودتر برنامه ریزی کنید، می توانید با زیبایی خانه خود پیر شوید. 

آنها با کاهش احساس گیر افتادن در یک فضای بسته، سواری راحت تری را برای مسافران فراهم می کنند. در عین حال، آسانسور پانوراما در مورد ایمنی نیز مزیتی دارند، زیرا فضای داخلی آسانسورها برای دوربین های امنیتی و پرسنل قابل مشاهده است.

به عنوان یک روند اخیر، این آسانسورها شاهد افزایش استفاده در سازه های تاریخی در سراسر جهان بوده اند. آسانسورهای شیشه ای اغلب در بازسازی ساختمان های تاریخی یا پروژه های ساختمانی که در آنها توجه ویژه ای به طراحی شده است، گنجانده می شود.

نصب آسانسور شیشه ای خانگی

اگر به نصب آسانسور شیشه ای خانگی فکر میکنید. احتمالاً در مسیر درستی هستید.اکثر ساختمان های امروزی چندین طبقه دارند. جابجایی یکی از دیگری با وجود آسانسور آسان می شود. اما، افزایش تقاضای مشتریان، فهرست بلندبالایی را در مورد انتخاب آسانسور پانوراما خانگی ایجاد کرده است.

خوشبختانه، سازندگان آسانسور ها به اندازه کافی صلاحیت دارند تا این انتظارات را برآورده کنند. بالابرهای با کیفیت نه تنها تجربه سفر روزمره را بهتر می کنند، بلکه به طراحی زیرساختی نیز می افزایند. شما فقط باید در مورد نیازهای خود شفاف باشید. اگر سازنده آسانسور شیشه ای مناسب را انتخاب نکنید، کل ساختمان به خطر می افتد .

افزایش درخواست آسانسور شیشه ای در ساختمان ها

نصب آسانسور پانوراما دیگر فقط مربوط به سفرهای روزمره نیست. الزامات فراتر رفته است. وقتی صحبت از آسانسورهای شیشه ای می شود، آنها ترکیب مناسبی از فرم و عملکرد باشکوه هستند که راحتی لوکسی را ارائه می دهند. همچنین، آنها کاملاً با خواسته های در حال ظهور مخاطبان مطابقت دارند. اگر ساختمان شما در محیطی زیبا با منظره ای دیدنی قرار دارد، سرمایه گذاری در چنین آسانسورهایی برای شما شایسته خواهد بود.

این آسانسورها حس پیچیدگی و کلاس را به ساختمان می بخشند. به همین دلیل است که هتل ها، استراحتگاه ها، مراکز خرید و سایر زیرساخت های فوق مدرن، آسانسور شیشه ای را انتخاب می کنند.برای اطلاع از قیمت آسانسور شیشه ای میتونید با کارشناسان آراد صنعت کیان البرز تماس بگیرید.

مزایای آسانسور شیشه ای خانگی

 

طراحی زیبایی و بصری

مشتریان حاضر نیستند حتی در مورد یک جنبه از ساختمان سازش کنند. زیبایی شناسی در زمان های اخیر به رسمیت شناخته شده است، به ویژه هنگامی که صحبت از فضای زیرساختی می شود. آسانسورها بخش قابل توجهی از آن را پوشش می دهند. چه چیزی بهتر از آسانسور شیشه ای؟! آنها به دلیل ظاهر مینیمالیستی و در عین حال شیک خود فوق العاده جذاب به نظر می رسند.جنس مورد استفاده در قیمت آسانسور پانوراما خیلی موثر می باشد.

اگر خانه شما با فضای داخلی مجلل پیچیده است، یک بالابر شیشه ای افزودنی نفیس به ملک شما خواهد بود. در مقایسه با آسانسورهای معمولی، به نظر می رسد این آسانسورها هیچ فضایی را اشغال نکرده اند. همه به لطف ویژگی شفافیت براق آن است. با نمای 360 درجه آن، حتی می توانید از طریق و فراتر از آن ببینید، زیرا توهم ایجاد می کند. روکش فلزی ظریف تنها ویژگی های دیگر آن را تکمیل می کند که لایه ای به جذابیت بصری اضافه می کند.

محیط دوستانه آسانسور شیشه ای

آسانسور شیشه ای بهتر از آسانسورهای سنتی کار می کنند زیرا باعث صرفه جویی در انرژی می شود. آنها در طول روز از نور خورشید استفاده می کنند و از طریق برق استفاده می کنند تا آنها را تا عصر روشن کنند. این اجازه می دهد تا ساختمان شما آزادانه در زیر نور خورشید بدرخشد و همچنین نیاز به نور را کاهش می دهد. شما نه تنها در به حداقل رساندن ردپای کربن کمک می کنید، بلکه به طور هوشمندانه در قبض برق خود نیز صرفه جویی می کنید!

همچنین، تجهیزات و سایر قطعات مورد استفاده در چنین آسانسورهایی را می توان پس از توقف عملکرد آسانسورهای شیشه ای به بهترین نحو، بازیافت و مجددا مورد استفاده قرار داد. این بدان معنی است که آن قطعات به جای انبوه زباله که فقط به محیط زیست آسیب می زند مستقیماً به خانه بازیافت می رود.

با دوام بالا بودن آسانسور شیشه ای

اکثر مردم این تصور را دارند که آسانسورهای شیشه ای به اندازه کافی دوام ندارند. اگر در مورد ساخت این آسانسورها بدانید شگفت زده خواهید شد. سازندگان آسانسورهای مسکونی این جنبه را کاملا جدی در نظر می گیرند. آسانسور پانوراما شرکت ما فقط قطعات قابل اعتماد و بادوام را مورد استفاده قرار می دهند. حتی برخی از قطعات دارای صفحات شیشه ای اکریلیک شفاف هستند که با بافت و کیفیت شیشه آسانسورها مطابقت دارد.آسانسور پانوراما می تواند سال ها بدون هیچ مشکلی به راحتی کار کنند.

تجربه ی مشتری از آسانسور پانوراما

تجربه شما بسیار مهم است زیرا شما کسی هستید که عملکرد آسانسور ها را تعیین می کند. لحظه ای که وارد ساختمان می شوید و در مدت زمان کوتاهی به طبقه دیگری سفر می کنید، چیزهای زیادی را در مورد تجربه شما بیان می کند. آسانسور شیشه ای این توانایی را دارند که با تنظیم استانداردها، ارائه حس سلطنتی و ارتقای سطح سفرهای روزمره آنها، انتظارات مشتریان را برآورده سازند. اگر شما هم همین خواسته ها را دارید، دیگر به دنبال آن نباشید!برای اطلاع از قیمت آسانسور شیشه ای خانگی از سایت آراد صنعت کیان البرز دیدن کنید.

نگهداری از آسانسور شیشه ای خانگی

نگهداری آسانسورهای خانگی برای حفظ شرایط عالی آنها حیاتی است. آسانسور پانوراما خانه شما بهداشتی تر، عمر طولانی تر و قابل اعتمادتر خواهد بود و باعث می شود سرمایه گذاری شما طولانی تر شود.هر هفته زمان کوتاهی را برای تمیز کردن خانه خود اختصاص دهید. از نکات زیر برای آسانسور  شیشه ای خانگی استفاده کنید.

 تمیز کردن کنترل ها، نرده ها و دستگیره های آسانسور شیشه ای خانگی

به طور کلی پنل کنترل آسانسور شیشه ای خانگی، نرده ها، دستگیره ها و «نقاط لمسی» مشابه در اثر لمس کثیف و چسبناک می شوند. جدا از غیربهداشتی بودن (مخصوصاً با حیوانات خانگی یا کودکان در اطراف)، کثیفی می تواند کنترل ها را مسدود کند و آسانسور خانه شما را از کارکرد صحیح باز دارد.این نواحی را با یک پارچه و مقداری اسپری ضدعفونی کننده هفته ای یکبار به سرعت پاک کنید.

 تمیز کردن شیشه و سطوح آسانسور پانوراما

خواه آسانسور خانه شما از شیشه، پلاستیک، فلز یا مواد دیگر ساخته شده باشد، سطوح باید حداقل یک بار در ماه تمیز شوند. این از گیر کردن یا به دام افتادن هر گونه آلودگی در آسانسور خانه شما جلوگیری می کند و به حفظ ظاهر کلی کمک می کند. آسانسور شیشه ای خانگی باید با شیشه پاک کن استاندارد و یک پارچه نرم پاک شوند و آنهایی که دارای پانل های فلزی، پلاستیکی یا دیگر هستند فقط به یک پاک کننده ضد عفونی کننده نیاز دارند.

 نظاقت طیقات آسانسور شیشه ای خانگی

سطح کف آسانسور خانه شما فقط قسمتی است که پاها یا چرخ های ویلچر شما با هم تماس دارند. ناگفته نماند از یک کف شوی مناسب برای مواد استفاده کنید زیرا انواع آلودگی ها و میکروب ها از بیرون روی کفش ها و چرخ ها منتقل می شوند و در خانه شما حمل می شوند.فرش ها به جاروبرقی و تمیز کردن عمیق گاه به گاه (سالانه) نیاز دارند و کفپوش لاستیکی یا وینیل فقط نیاز به شستشو با یک ضد عفونی کننده قوی یا سفید کننده رقیق دارند.

نظافت درها و ورودی ها آسانسور شیشه ای

مانند هر درگاه یا راهروی دیگری، مطمئن شوید که نقاط ورودی آسانسور پانوراما خانگی شما شفاف و تمیز باشد. مسدود کردن ورودی‌ها می‌تواند از استفاده از آسانسور به‌ویژه برای کاربران ویلچر جلوگیری کند. هرگونه ریزش یا کثیفی می تواند باعث آسیب به افرادی شود که از آسانسور خارج می شوند . به عنوان مثال، سر خوردن روی یک تکه مرطوب.هر زمان که از ورودی ها عبور کردید، سریع بررسی کنید و هر چیزی را که مسیر را مسدود می کند حرکت دهید. در صورت وجود کثیفی یا ریزش، آنها را در اسرع وقت تمیز کنید.