• کرج،خ مطهری،خ پیروزی،جنب بلوار مولانا

  • info@aradsanatkian.com

    ایمیل درخواست ها

تماس با ما

09126940988|09353830859


9 مدل پله برقی و موارد استفاده از آنها

مدل های پله برقی⭐️نصب پله برقی⭐️قیمت پله برقی

پله برقی یا راهروهای متحرک همیشه برای حمل افراد از یک طبقه به طبقه دیگر استفاده می شود. برخی مکان‌های رایج مانند ساختمان‌های چند طبقه، مراکز خرید، فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های قطار زیرزمینی وجود دارد. پله برقی کمک می کند تا به راحتی از یک طبقه به طبقه دیگر بروید و در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند. پله برقی همچنین دارای مزایای بسیاری است. هدف اصلی این است که به راحتی از یک مکان به مکان دیگر حرکت کنید. مسافت های طولانی را خیلی ساده طی می کند. در این نوع راه پله متحرک نیازی به انجام کاری نیست. شما فقط باید بایستید و به طور خودکار حرکت می کند.برای نصب پله برقی خانگی میتونید با شرکت ما تماس بگیرید.

هدف اصلی پله برقی

هدف اصلی پله های برقی انتقال افراد از یک طبقه به طبقه دیگر است. کارایی بالایی دارد و به افراد اجازه می دهد از یک طبقه به طبقه دیگر حرکت کنند. پله برقی گروه طولانی و بزرگی از افراد است که به راحتی از آن برای جابجایی از مکانی به مکان دیگر استفاده می کنند. برای درک انواع جزئیات آن همیشه این مقاله را با دقت بخوانید .

معرفی 9 مدل پله برقی و موارد استفاده از آنها

1. پله برقی موازی

صفحات پله برقی موازی همیشه در یک جهت هستند. این نوع همیشه از فضای بیشتری استفاده می کند و ظاهری فوق العاده دارد. این نوع آسانسور گرانتر و کارایی کمتری نیز دارد. پله برقی های موازی همیشه برای ترتیبات معنوی استفاده می کنند. این نوع آسانسور می تواند به راحتی از یک طبقه به طبقه دیگر حرکت کند. انواع مختلفی از پله های برقی مانند پله برقی پله ای در بازار موجود است. پله برقی نوع تسمه ای و پله برقی تمیز موجود در بازار. انواع مختلف پله برقی دارای انواع مختلفی هستند.

اگر قصد نصب این نوع موازی را دارید با شرکت آراد صنعت کیان البرز تماس بگیرید. ما یکی از شرکت های معتبری هستیم که پله برقی موازی با بهترین کیفیت را ارائه می دهیم که سریع کار می کند. پس از نصب باید تعمیر و نگهداری را به درستی شروع کنید.برای اطلاع از قیمت پله برقی با ما تماس بگیرید.

2. پله برقی موازی مارپیچی

پله برقی موازی مارپیچی یکی دیگر از انواع محبوب آسانسور است. این نوع برای مسافت های طولانی بهترین است. کاربر را مجبور می کند به درستی راه برود و مسافت های طولانی را طی کند. کاربران به راحتی می توانند بدون هیچ مشکلی دسترسی داشته باشند. مکان های مختلفی مانند مرکز خرید، ایستگاه ها و مترو وجود دارد که این نوع همیشه ایده آل خواهد بود. می توانید از این نوع  برای املاک شخصی و اماکن تجاری نیز استفاده کنید. پله های برقی های موازی Stacked گزینه ای برای معکوس کردن جهت مشخص شده در ساعات شلوغی زمانی که همه در مسیر خاصی حرکت می کنند ارائه می دهند.

اگر قصد نصب پله برقی موازی مارپیچ را دارید، شرکت معتبری را برای این منظور انتخاب کنید. یک شرکت معتبر همیشه نیاز شما را درک می کند و چندین مزیت را ارائه می دهد. از آنلاین، انواع مختلف سازنده موازی مارپیچ را پیدا خواهید کرد و اکنون بهترین نوع تولید کننده موازی را انتخاب کنید !

3.پله برقی موازی چندگانه

پله برقی موازی چندگانه یکی از انواع پله های برقی است که همیشه در یک جهت کار می کند. هدف اصلی آن حرکت در یک جهت است. داشتن نرده متحرک در پله برقی که همگام با حرکت پله ها باشد الزامی است. جهت حرکت یکسان باقی می ماند که در سراسر آن می تواند توسط شخص بر اساس نیاز یا حتی به طور خودکار کنترل شود. هدف اصلی حمل افراد و جابجایی از یک مکان به مکان دیگر نیز هست. این به صرفه جویی در زمان کمک می کند زیرا فضای طولانی را پوشش می دهد.

این نوع پله برقی یکی از بهترین انواع پله های برقی می باشد که دارای امکانات پیشرفته بسیاری می باشد. شما باید آن را به درستی نگهداری کنید. برای نگهداری، باید کارکنان تعمیر و نگهداری را استخدام کنید. با استفاده از تکنولوژی پیشرفته می توان تصادف را به راحتی کنترل کرد.

نصب پله برقی

نصب پله برقی همیشه بهترین گزینه است. بهتر است زیرا می تواند تعداد زیادی از افراد را از یک طبقه به طبقه دیگر به راحتی جابجا کند. مردم نیازی به راه رفتن ندارند، آنها فقط باید در داخل پله بمانند و به طور خودکار حرکت می کند. پله های برقی همیشه بدون توقف در میانه راه بالا و پایین می شود. با استفاده از پله های برقی می توانید به راحتی در عرض چند دقیقه به هر طبقه برسید. انواع مختلفی از آنها در بازار موجود است و شما می توانید هر نوع را بنا به نیاز و نیاز خود انتخاب کنید.

4. پله برقی متقاطع

این یکی دیگر از بهترین انواع پله برقی است که دارای ویژگی های بسیاری است. پله های برقی متقاطع محبوب ترین آرایش پله برقی هستند که ورودی و خروجی را به انتهای بالا و پایین آن در انتهای مخالف آن قرار می دهند. این نوع چیدمان با نام های پله برقی متقاطع نیز شناخته می شود. این نوع پله برقی به مقدار بسیار کمتری برای نصب نیاز دارد.

همچنین به فضای بسیار کمی برای کفپوش نیاز دارد. همچنین کمترین نیازهای ساختاری را دارد. با استفاده از این پله برقی افراد می توانند به راحتی از یک مکان به مکان دیگر حرکت کنند. شما می توانید چنین پله برقی را تا 5 طبقه به راحتی نصب کنید. در آرایش پله های برقی متقاطع، ساخت و ساز مناسب کف در اطراف پله برقی مورد نیاز است که فرصتی برای مشاهده کالا فراهم می کند.

5. پله برقی منحنی

پله برقی منحنی که به شکلی مارپیچ و منحنی با پله های منحنی طراحی شده است. این نوع پله برقی برای سمت راست و چپ مناسب است این نوع پله برقی به سمت راست یا چپ نیز خمیده است. این پله برقی ها بیشتر در مکان هایی هستند که پله ها باید به کمک هر فرود به هم متصل شوند. این نوع پله برقی در فضای بسیار کوچک نصب می شود. تعداد افرادی که می تواند در ساعت حمل کند حدود 6500 نفر است. میانگین سرعت نامی تحت پوشش آن حدود 25 متر در دقیقه است و افزایش عمودی کامل بر حسب متر از 3500 تا 6600 متغیر است!

این نوع پله برقی را انتخاب کنید و آن را نصب کنید! اگر به دنبال بهترین نوع تولید کننده پله برقی هستید ، اکنون به صورت آنلاین جستجو کنید! بهترین سازنده را به صورت آنلاین پیدا خواهید کرد و از مزایای بسیاری برخوردار خواهید شد.

6. پله برقی نوع پله ای

این یکی از انواع رایج فوم پله برقی امروزه است. پله های این نوع پله برقی از فلز ساخته شده است. حرکت این نوع پله برقی به سمت بالا و پایین هر دو برعکس. این نوع پله برقی همیشه نسبت به هر نوع پله برقی ایمن است. هزینه این نوع پله برقی همیشه مناسب است و این نوع پله برقی برای مراکز خرید، رستوران ها، هتل ها و ... ایده آل است و با استفاده از این مدل افراد می توانند به راحتی از هر طبقه ای حرکت کنند. شما می توانید تا طبقه 5 را نیز نصب کنید. نصب آن آسان است و نیازی به استفاده از مقدار زیادی برای نگهداری و نصب ندارید. برای نصب این پله برقی می توانید یک مهندس بومی انتخاب کنید.

این نوع پله برقی برای مقاصد تجاری ایده آل است. هزینه این نوع پله برقی همیشه مناسب بوده و عمر طولانی خواهد داشت. بهترین نوع پله برقی را بر اساس نیاز و نیاز خود انتخاب کنید.

7. پله برقی ویلچربر

پله برقی قابل دسترسی با ویلچر یکی از انواع پله های برقی است که به شما امکان حمل ویلچر را می دهد در این نوع پله برقی شما یک مهماندار ویژه پیدا خواهید کرد. اگر شخصی با ویلچر روی پله برقی قدم بگذارد، پله برقی در حالت خاصی قرار می گیرد که در آن 3 پله تراز شده و یک سکو تشکیل می شود. چند میخ از پشت پله بیرون آمد و به پایینی ویلچر نزدیک شد. بنابراین از توقف فرود پایین ویلچر جلوگیری می کند و فرد هرگز سقوط نمی کند. این نوع پله برقی برای افراد دارای مشکلات جسمانی بهترین است و به راحتی آنها را از یک طبقه به طبقه دیگر منتقل می کند.

بر اساس نیاز و نیاز خود بهترین نوع ویلچر را انتخاب کنید. بهترین معامله را به صورت آنلاین پیدا کنید و سپس ادامه دهید. اکنون بهترین معامله را پیدا کنید!

8. پله برقی صاف

پله برقی نوع تسمه ای جدیدترین نوع پله  های برقی است که به آن راهروهای متحرک نیز می گویند. این نوع پله برقی شامل هیچ پله ای نمی شود. فقط باید دستگیره را بگیرید و بایستید و به آرامی حرکت می کند. چندین فروشگاه خرده‌فروشی، مراکز خرید، رستوران‌ها، فرودگاه‌ها، هتل‌ها وجود دارد که شرکت‌ها این مسیر متحرک را در آنجا نصب کرده‌اند. فواید زیادی دارد. با استفاده از مسیرهای متحرک، می توانید به راحتی با چمدان خود بالا و پایین بروید. شما نیازی به پیاده روی یا سوار شدن به آسانسور ندارید. تنها با استفاده از این مسیر متحرک، می توانید به راحتی به آن برسید. هر فضای کوچک یا فضای بزرگ را انتخاب کنید و از آن برای بالا و پایین نیز استفاده کنید. هر نوع پله برقی تسمه ای را بر اساس نیاز و نیاز خود بررسی کنید.

9. پله برقی نوع Cleat

پله برقی نوع Cleat یکی از انواع پله برقی است که شامل فلز و ترندهای بعدی چوب است. انواع مختلفی از آن وجود دارد که شبیه یک تسمه هستند و این نوع برای بالا و پایین رفتن هموار مناسب است. با استفاده از این نوع آسانسور افراد می توانند به راحتی بالا و پایین شوند. این یک نوع آسانسور تمیز است و مزایای زیادی دارد. چندین مرکز خرید در حال حاضر چنین نوع پله های برقی را به راحتی بالا و پایین نصب می کنند. تقاضا برای این نوع پله برقی روز به روز در حال افزایش است. اگر بودجه کمی دارید و می خواهید برای اهداف تجاری خود پله برقی نصب کنید، می توانید این نوع پله برقی را امتحان کنید. برای شما ایده آل است.

انواع مختلفی از پله های برقی موجود در بازار وجود دارد، اما در همه موارد، پله برقی پله‌دار بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این نوع همیشه ایده آل خواهد بود زیرا نصب و نگهداری آن روان و آسان است.